Przyspieszenie innowacji i produktywności w przepływach pracy AI

Rozwój AI

Obciążenia związane ze szkoleniami w zakresie sztucznej inteligencji oraz pracami badawczo-rozwojowymi są wymagające obliczeniowo i intensywnie wykorzystują pamięć. Nowa generacja profesjonalnych stacji roboczych zapewnia niesamowitą wydajność, obsługując do czterech układów GPU NVIDIA RTX. Dzięki nawet 48 GB pamięci na GPU NVIDIA RTX 6000 Ada Generation i do 16 GB na laptopach, te stacje robocze zapewniają moc superkomputera na biurku. Niezależnie od tego, czy trenujesz mniejsze modele, dostrajasz istniejące modele, czy też badasz nowe technologie i techniki AI, NVIDIA zapewnia najbardziej rozbudowany ekosystem AI na świecie, umożliwiając łatwe przenoszenie pracy ze stacji roboczej do centrum danych lub chmury.

Przegląd

NVIDIA AI to najbardziej zaawansowana na świecie platforma dla generatywnej sztucznej inteligencji, na której polegają organizacje będące liderami innowacji. Zaprojektowana z myślą o przedsiębiorstwach i stale aktualizowana, platforma ta pozwala pewnie wdrażać aplikacje generatywnej sztucznej inteligencji do produkcji, na dużą skalę, w dowolnym miejscu.

Dla liderów przedsiębiorstw

Generatywna sztuczna inteligencja klasy korporacyjnej
Twórz gotowe do produkcji rozwiązania generatywnej sztucznej inteligencji, aby przekształcić swoją organizację.

Rozpocznij

Dla programistów

Kompleksowy ekosystem
Korzystaj z gotowych dla przedsiębiorstw interfejsów API, które działają w dowolnym miejscu i uzyskaj narzędzia AI, szkolenia i zasoby techniczne potrzebne do szybszego tworzenia generatywnych aplikacji AI.

Poznaj narzędzia programistyczne

Dla liderów infrastruktury i IT

Elementy składowe generatywnej sztucznej inteligencji
Wspieraj generatywną sztuczną inteligencję, która napędza Twoją firmę, dzięki bezpiecznej, skalowalnej, kompleksowej platformie sztucznej inteligencji, która działa w dowolnym miejscu.

Poznaj zasoby infrastruktury sztucznej inteligencji

Wnioskowanie AI

Generatywna sztuczna inteligencja tworzy potężne zmiany w różnych branżach. W miarę jak technologia AI jest integrowana z profesjonalnymi przepływami pracy, zapotrzebowanie na zasoby obliczeniowe AI staje się jeszcze bardziej krytyczne. Stacje robocze AI oparte na NVIDIA RTX są idealnym narzędziem dla profesjonalnych przepływów pracy opartych na sztucznej inteligencji. Od wnioskowania na brzegu sieci po uruchamianie aplikacji obsługujących AI na pulpicie, te stacje robocze zapewniają skalowalne rozwiązania potrzebne do wykorzystania najnowszej fali innowacyjnych technologii AI.

Dowiedz się więcej o platformach wnioskowania AI

Nauka o danych

Dzięki dużej pamięci GPU i maksymalnie czterem procesorom graficznym na system, stacje robocze AI oparte na RTX są idealne do przepływów pracy w nauce o danych. Umożliwiają one eksplorację danych, ocenę funkcji i modeli oraz wizualizację bez zużywania cennych zasobów centrum danych lub drogich dedykowanych zasobów obliczeniowych w chmurze. Dzięki zawsze włączonemu i zawsze dostępnemu dostępowi do kompleksowego, akcelerowanego oprogramowania NVIDIA do analizy danych – w tym NVIDIA RAPIDS™, CUDA® i najbardziej zaawansowanej na świecie platformy sztucznej inteligencji – te stacje robocze skracają czas wglądu i czas rozwiązania.

Dowiedz się więcej o stacjach roboczych Data Science

Udostępnij na Facebook
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux